top of page
הסטודיו
אילת דר לוגו, eilat dar interior design logo

THE
STUDIO

הסטודיו הוקם ב 2015 ואנו מתמחים בתכנון ועיצוב פנים לחללי מגורים, דירות קבלן וחללים מסחריים.

השירותים הניתנים רבים ומורכבים ונעים בין ייעוץ, הפקת תכניות עבודה אדריכליות, תכנון ועיצוב פרטי ריהוט בהתאמה אישית, ניהול, ליווי ופיקוח תהליכי עבודה מול בעלי המקצוע השונים ועד להום סטיילינג והלבשת החלל לכדי מוצר מוגמר. 

 

הקווים העיצוביים המאפיינים את הסטודיו מושפעים בעיקר מתרבות המינימליזם - הן מהעיצוב הסקנדיבי והן מעקרונות העיצוב היפני הקפדני. שתי הגישות הללו שואפות לייצר סביבת חיים טובה, פשוטה ושלווה יותר וזה הקו אשר מנחה אותנו לכל אורך התהליך. 

הסטודיו שלנו שואף לייצר בתים שהדיירים בו ירגישו שלווה ושלמות, בתים אשר עונים על כל צורכי הלקוח ותפורים למידותיו תוך התחשבות בטבע ובסביבה.

אנחנו חיים בישראל - אז איך משלבים פרקטיקה עם מינימליזם?

אכן - האתגר העיקרי שלנו בסטודיו הוא לייצר חלל נקי, אסתטי ומדויק, מבלי שירגיש סטרילי מדי, ולמזג את הכל בהרמוניה עם החיים והמנטליות בישראל. בשלל הפרוייקטים בסטודיו ניתן לראות את ההשפעה מ 2 גישות העיצוב הללו תוך התחשבות מלאה במציאות הישראלית ומתן דגש רב בפונקציונליות.

אנו מאמינים שהצורך בסביבת חיים פונקציונלית אינו צריך לבוא על חשבון עיצוב מעניין, אסטתי ופורץ דרך, ושהדרך לשלב את שניהם בהרמוניה הוא אפשרי. 

 הקפדנות ושימת הלב לפרטים הקטנים מורגשים בכל תהליך העבודה מולי. הניסיון התעסוקתי שלי בניהול פרוייקטים קודמים הוא יתרון עצום בתחום עיצוב הפנים שכן להיות מעצבת פנים לא מסתכם רק בטעם טוב, צריך באמת לדעת לנהל פרויקט מורכב : לעבוד מול בעלי מקצוע שונים, לנהל לוחות זמנים, תקציבים, הצעות מחיר והכי חשוב להתנהל מול הלקוחות שמפקידים בידינו את החלום שלהם. 

היי :)

עליי
אילת דר מעצבת פנים מקיסריה eilat dar interior design

ABOUT ME

אני אילת דר, אמא ל 3 ילדים נפלאים ונשואה לאמיר. 

למרות שתמיד נמשכתי לתחום האומנות והעיצוב, את הקריירה המקצועית שלי התחלתי רחוק מאוד משם - בלימודי תואר ראשון בתקשורת. במהלך הלימודים עבדתי בחברת היי טק גדולה ובארגונים גדולים בניהול של פרוייקטים שונים ומורכבים. לאחר מספר שנים  נרשמתי שוב ללימודים הפעם בתחום העיצוב הגרפי מקצוע בו עסקתי באופן פרטי מספר שנים. העבודה בעיצוב גרפי הייתה נהדרת אבל ככל שעבר הזמן הרגשתי שאני זקוקה ורוצה יותר.

אז קפצתי למים ובגיל 35 ועם 2 בנים קטנים נרשמתי ללימודי עיצוב פנים בסטודיו 6b בתל אביב.

 

ב 2015 סיימתי את לימודי עיצוב הפנים בהצטיינות. 

עיצוב סקנדינבי | עיצוב יפני 

 עיצוב יפני\סקנדיבני במציאות הישראלית?? אין סיכוי! מה הקשר?? איפה ישראל ואיפה דנמרק....

אז אולי זה נשמע לכם לא קשור למנטליות ולמציאות הישראלית אבל אבל אם נלך אחורה כמה מאות שנים בדפי ההיסטוריה של יפן ושל דנמרק נראה ששתיהן תרבויות אשר התפתחו בסביבות טבעיות קשוחות מאוד, עם מאות שנות היסטוריה של מלחמות וכיבושים. נשמע מוכר? 

מתוך הסביבה הקשה הזו שתיהן למדו לקבל את הדברים ולנוע עם הזרם במקום לשחות נגדו. הן למדו להעריך את הטבע, הפשטות והאותנטיות מתוך ההבנה שסביבת חיים אסתטית היא מעל הכל סוג של מצב נפשי אשר משפיעה על האני הפנימי. 

אז שאלתם מה הקשר לישראל? היום, תחת העומס והלחץ במציאות הישראלית, ובכלל בחיים המודרניים, הבית שלנו כסביבת חיים שלווה הוא צורך חיוני. הבית שלנו צריך להיות מקום חמים ומזמין, מקום שבו ניתן להתנתק מהרעשים החיצוניים, לקבל השראה ולהתמלא באנרגיות חדשות. במילים אחרות - הבית שלנו הוא המפלט שלנו. זה לא חדש שגם חללי עבודה ( ראו לדוגמא את משרדי גוגל, פייסבוק וכו..) מעוצבים ומתוכננים בצורה כזו שהעובדים יגיעו לעבודה בכייף, ירגישו נינוחים, שלווים ומלאי השראה - הרי התפוקה תהיה טובה יותר. 

 

 

גישת העיצוב היפני וגישת העיצוב הסקנדיבני דומות מאוד, שתיהן חותרות לפשטות ולשלמות.

כאשר משלבים בין 2 הגישות הללו  מקבלים קונספט עיצובי חדש וייחודי שנקרא JAPANDI (שילוב של המילים יפן וסקנדינביה).

העקרון החשוב ביותר  אשר מקשר בין העיצוב היפני לסקנדיבני הוא המינימליזםאבל חכו רגע - זה עדיין לא אומר שבשביל לחיות בסביבה מינימליסטית אתם צריכים להיפטר מכל החפצים האישיים שלכם. זה ממש לא הרעיון.

מינימליזם הוא להסיר שכבות מיותרות. להסיר בלאגן. ההתמקדות היא בעיצוב עם קווים פשוטים ובהירים במטרה לייצר הרמוניה בין האדם לסביבה. להכניס הביתה את הטבע ולמלא את החלל בפריטים איכותיים בכדי לשפר את אורח החיים ולאפשר לנו לחיות חיים זורמים וללא מעצורים. 

הקונספט החדש הביא לנישואים מושלמים בין פשטות לאלגנטיות ומייצר סביבה שלווה וחמה בחלל מינימליסטי. 

העיצוב ה JAPANDI מזמין שלווה הביתה - ומי לא רוצה לחיות בשלווה?

JAPANDI

נגרות ספרייה תלויה על קיר, עציץ על מדף

 Eilat Dar Interior Design | אילת דר עיצוב פנים

bottom of page